Oyun Gezgin

WhoYazar Vizyonumuz ve Misyonumuz

WhoYazar

Selam! Buralarda yeniyim.
WhoYazar
Katılım
9 Kas 2019
Mesajlar
3
Oyun Gezgin

banner.jpg

WhoYazar 2018 Haziranı, orta tecrübeli bir editör tarafından kurulmuş bir projedir. WhoYazar tamamen 9 Kasım 2019'da açılmıştır.

1574192736168.png
Misyonumuz:
Yeni fikirler, yeni projeler ile Türkiye'deki forum/site, proje/fikir hayatına canlılık katmak. Genç arkadaşlarımızın ufkunu genişletmek, onlara hedefler belirlemek.

1574192736168.png
Vizyonumuz:
Amacımız çeşitli projeler ile büyük bir topluluk kurmaktır. Bu projelerin başında Türk site ve forum sahiplerinin açtıkları ve açacakları forum ve siteleri geliştirmek, onlara katkıda bulunmaktır. Ana projemizin yanında roman yazma projesi ile genç yazarlar yetiştirmek, Yetenekli Kalemler projesi ile nitelikli ve kaliteli editörler yetiştirmek, dergi projesi ile göz alıcı oyun veya farklı dergiler hazırlamak, sosyal medya projelerimiz ile sosyal medya devi olmak, seslendirme projelerimiz ile yazılan romanları daha kaliteli hale getirmeyi ve sizin fikirleriniz ile yeni projeler gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Bu platform, bu proje, bu forum ilk günkü heyecanla, aşkla, tutkuyla ilerlemeye devam edecek. Siz sevgili üyelerimizin desteği ile bu platform büyüyecek. Gelecekte biz burada olacağız, peki siz nerede olacaksınız?! Eğer okuduklarınız yetersiz geldiyse yazı altına yorum olarak aklınızdakileri yazabilirsiniz. Yetkililerimiz memnuniyetle geri dönüş yapacaklardır.
 
Son düzenleme:
Yukarı Alt